O nas


 

Czym się zajmujemy ?

Sieć internetowa MegaNET dostępna jest na rynku usług telekomunikacyjnych od roku 2005. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości łącz internetowych, telewizji oraz telefonu stacjonarnego opartych o technologię przesyłu “5 GHz” oraz w technologi światłowodowej.

Technologie te umożliwiają stabilną i szybką transmisję co umożliwia nam obsługę nie tylko klientów indywidualnych ale również firmy i instytucje dla których dostęp do internetu stanowi podstawę działalności. W oparciu o naszą sieć internetową oferujemy również usługi w zakresie telefonii stacjonarnej oraz hostingu.


Jaki jest cel naszej działalności?

Nasza firma zlokalizowana jest w województwie małopolskim nieopodal Krakowa. W chwili obecnej dysponujemy solidną infrastrukturą zapewniająca nam szeroki zasięg obejmujący następujące miejscowości:

Świątniki Górne, Rzeszotary, Wrząsowice, Olszowice, Kraków Swoszowice, Kraków Wróblowice, Kraków Zbydniowice, Kraków Rajsko, Siepraw, Krzyszkowice, Myślenice, Wieliczka, Mietniów, Koźmice Wielkie, Koźmice Małe, Janowice, Byszyce, Podstolice, Grabówki i wiele innych pobliskich miejscowości.

Naszym głównym celem jest ciągłe poszerzanie zasięgu naszej sieci, w celu dostarczania internetu, telewizji, telefonu tam gdzie istnieje na niego zapotrzebowanie, a dostępna infrastruktura nie zapewnia jego zainstalowanie.


Jaka jest misja naszej firmy ?

Nasza misja stanowi odzwierciedlenie przyjętych przez nas reguł. Ogromny nacisk wywieramy na indywidualne potrzeby naszych klientów, efektywnośc rozwiązań technicznych, wysoką jakość funkcjonowania sieci oraz gwarantowane bezpieczeństwo transmisji danych. Hasło wynikające z przyjetej misji brzmi "sprawmy aby wysokiej jakości internet stał się podstawą każdego domostwa".

W myśl tej idei prowadzimy solidny monitoring terenu i zasięgu naszej sieci, nie instalujemy internetu tam gdzie jakośc jego działania jest wątpliwa, nie obiecujemy klientom czegoś czego nie jesteśmy wstanie dotrzymać. Jednakże cały czas inwestujemy aby nasza sieć trafiała do coraz większej grupy użytkowników.

Działania według powyższych założeń dostarczają nam wielu zadowolonych klientów, którzy stanowią nieodzowny kapitał naszej firmy, a podejmowane przez nich decyzje o pozostaniu z nami na kolejny okres daje nam ogromną satysfakcję gdyż jest to najwiekszy dowód na to iż to co robimy robimy profesjonalnie.


Budowa naszej sieci

Nasza sieć oparta jest na wysokim klasy sprzęcie oraz systemie BGP. Dla niewtajemniczonych sieć oparta o BGP zapewnia ciągłość, stabilność i niezawodność łącza internetowego w Państwa domach, firmach czy instytucjach. Zatem z pełnym spokojem możecie Państwo zaufać naszej firmie i powierzyć obsługę w zakresie dostawy internetu.

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim naszym klientom, że jesteście z nami i życzymy Państwu i sobie wielu lat udanej współpracy.